Олімпійська збірна України - Золоті Медалі
line
Ріо-2016 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Kаное Одиночка, 200 м Чебан Юрій
Перемога результат
Час: 39.279 с
line
2 filler event  Гімнастика бруси Паралельні Верняєв Олег
Перемога результат
Усього очок: 16.041 - Трудність: 7.100 Виконання: 8.941 Штраф: 0
line
Ріо-2016 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 2 filler 5 filler 4 filler
line
Сочі-2014 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Біатлон 4 x 6 км Естафета Жіноча збірна
Перемога результат
Загальний час: 1 г 10 х 02.5 с
line
Сочі-2014 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 1 filler 0 filler 1 filler
line
Лондон-2012 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Kаное Одиночка, 200 м Чебан Юрій
Перемога результат
Час: 42.291 с
line
2 filler event  Бокс 60 кг Ломаченко Василь
Перемога результат
Очки: 19:9 проти Сун Чхоль (Південній Kореї)
line
3 filler event  Бокс 91 кг Усик Олександр
Перемога результат
Очки: 14:11 проти Руссо (Італія)
line
4 filler event  Важка атлетика 105 кг Торохтій Олексій
Перемога результат
Загальна вага: 412 кг
line
5 filler event  Веслування Парні четвірки Жіноча збірна
Перемога результат
Час: 6 х 35.93 с
line
6 filler event  Фехтування Шпага Шемякіна Яна
Перемога результат
Очки: 9:8 проти Гайдеманн (Німеччина)
line
Лондон-2012 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 6 filler 4 filler 8 filler
line
Пекін-2008 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Kаное Одиночка, 500 м Осипенко-Радомська Інна
Перемога результат
Час: 1 х 50.673 с
line
2 filler event  Бокс 57 кг Ломаченко Василь
Перемога результат
Рефері зупинив матч з боксу проти Джелькир (Франція)
line
3 filler event  Kульова cтрільба Гвинтівка лежачи, 50 м Айвазян Артур
Перемога результат
Усього очок: 702.7 - Кваліфікація: 599 Фінал: 103.7
line
4 filler event  Kульова cтрільба Швидкісний пістолет, 25 м Петрів Олександр
Перемога результат
Усього очок: 780.2 - Кваліфікація: 580 Фінал: 200.2 - Олімпійський рекорд
line
5 filler event  Легка атлетика Семиборстві Добринcька Наталія
Перемога результат
Усього очок: 6733
line
6 filler event  Стрільба із лука Індивідуальні Рубан Віктор
Перемога результат
Очки: 113:112 проти Гьон Мо (Південній Kореї)
line
7 filler event  фехтування Шабля Жіноча збірна
Перемога результат
Усього очок: 45:44 проти Китай
line
Пекін-2008 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 7 filler 4 filler 12 filler
line
Турин-2006 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 0 filler 0 filler 2 filler
line
Афіни-2004 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Важка атлетика 63 кг Скакун Наталія
Перемога результат
Загальна вага: 242.5 кг
line
2 filler event  Вільна боротьба 48 кг Мельник Ірина
Перемога результат
Очки: 2:2 - Виграв рішенням судді проти Ічо (Японія)
line
3 filler event  Вільна боротьба 66 кг Тедеєв Ельбрус
Перемога результат
Очки: 5:1 проти Келлі (США)
line
4 filler event  Гімнастика Паралельні бруси Гончаров Валерій
Перемога результат
Усього очок: 9.787
line
5 filler event  Гімнастика Cтрибки на батуті Нікітін Юрій
Перемога результат
Усього очок: 41.50
line
6 filler event  Пістолета Пневматичний пістолет, 10 м Костевич Олена
Перемога результат
Золота медаль перестрілка: 10.2:9.4 проти Шекарич (Сербія і Чорногорія)
line
7 filler event  Плавання 200 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
Перемога результат
Час: 2 х 11.14 с
line
8 filler event  Плавання 400 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
Перемога результат
Час: 4 х 34.83 с
line
Афіни-2004 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 8 filler 5 filler 9 filler
line
Сідней-2000 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Плавання 200 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
Перемога результат
Час: 02 х 10.68 с - Олімпійський рекорд
line
2 filler event  Плавання 400 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
Перемога результат
Час: 04 х 33.59 с - Світовий рекорд
line
3 filler event  Cтендова стрільба Скит 125 Мілчев Микола
Перемога результат
Усього очок: 150 - Кваліфікація: 125 Фінал: 25
line
Сідней-2000 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 3 filler 10 filler 10 filler
line
Наґано-1998 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 0 filler 1 filler 0 filler
line
Атланта-1996 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Бокс 91+ кг Клічко Володимир
Перемога результат
Очки: 7:3 проти Вольфграмм (Тонґа)
line
2 filler event  Боротьба Греко-римська - 90 кг Олійник Вячеслав
Перемога результат
Очки: 6:0 проти Фафиньский (Польща)
line
3 filler event  Важка атлетика 108 кг Тямазов Тімур
Перемога результат
Загальна вага: 431 кг
line
4 filler event  Вітрильний спорт клас 470 Чоловіча збірна
Перемога результат
Усього очок: 90
line
5 filler event  Гімнастика Вільні вправи Подкопаєва Лилія
Перемога результат
Очки: 9.887
line
6 filler event  Гімнастика Загальний чемпіон Подкопаєва Лилія
Перемога результат
Усього очок: 39.255
line
7 filler event  Гімнастика Паралельні бруси Шаріпов Рустан
Перемога результат
Очки: 9.837
line
8 filler event  Гімнастика Ритмічна гімнастика Серебранска Катерина
Перемога результат
Усього очок: 39.683
line
9 filler event  Легка атлетика Потрійний стрибок Кравець Інеса
Перемога результат
Відстань: 15.33 m
line
Атланта-1996 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 9 filler 2 filler 12 filler
line
Ліллехаммер-1994 - Золоті медалісти
filler
1 filler event  Фігурне катання Індивідуальні Баюл Оксана
Перемога результат
Загальний рахунок: 2.0 - Коротка програма: 1.0 Довільна програма: 1.0
line
Ліллехаммер-1994 - Усього медалей
filler
filler ukr   Україна 1 filler 0 filler 1 filler
line
Олімпійські медалі з видів спорту
event    Атлетика
2
2
12
event    Біатлон
1
1
3
event    Бокс
4
3
7
event    Боротьба
3
6
6
event    Важка атлетика
3
1
1
event    Велоспорт
1
2
event    Веслування
1
1
1
event    Вітрильний спорт
1
2
2
event    Гандбол
1
event    Гімнастика
7
4
8
event    Дайвінг
2
event    Дзюдо
1
2
event    Kаное
3
2
3
event    Плавання
4
2
1
event    П'ятиборстві
1
event    Стрільба
4
2
2
event    Стрільба з лука
1
1
2
event    Фехтування
2
1
3
event    Фігурне катання
1
1
Джерело: МOK i Вікіпедія
FB