Коментар
  Історія
Гімн
Головна
Олімпійська збірна України - Медалі
line
flag
Пхьончхан-2018
9 лютого - 25 лютого
Золоті медалісти
1
  event
Абраменко Олександр
Фрістайл
Лижна акробатика
Результат
Загальний рахунок: 128.51
Усього медалей
1
line
flag
Ріо-де-Жанейро-2016
 5 серпня - 21 серпня
Золоті медалісти
1
  event
Верняєв Олег
Гімнастика
Паралельні бруси
Результат
Час: 39.279 с
2
  event
Чебан Юрій
Kаное i Байдарка
Каное-одиночка 200 м
Результат
Усього очок: 16.041 - Трудність: 7.100
Виконання: 8.941 Штраф: 0
Усього медалей
2
5
4
line
flag
Сочі-2014
 7 лютого - 23 лютого
Золоті медалісти
1
  event
Жіноча збірна one
Біатлон
Естафета 4 x 6 км
Результат
Загальний час: 1 г 10 х 02.5 с
Усього медалей
1
1
line
flag
    
Лондон-2012
 27 липня - 12 серпня
Золоті медалісти
1
  event
Жіноча збірна two
 Веслування
Парна четвірка
Результат
Час: 6 х 35.93 с
2
  event
 Ломаченко Василь
Бокс
60 кг
Результат
Очки: 19:9 проти Сун Чхоль (Південній Kореї)
3
  event
Торохтій Олексій
Важка атлетика
105 кг
Результат
Загальна вага: 412 кг
4
  event
Усик Олександр
Бокс
91 кг
Результат
Очки: 14:11 проти Руссо (Італія)
5
  
Чебан Юрій
 Kаное i Байдарка
 Каное-одиночка 200 м
Результат
Час: 42.291 с
6
  event
Шемякіна Яна
Фехтування
 Індивідуальна шпага
Результат
Очки: 9:8 проти Гайдеманн (Німеччина)
Усього медалей
6
4
10
line
flag
    
Пекін-2008
 8 серпня - 24 серпня
Золоті медалісти
1
  event
Айвазян Артур
Стрільба
Гвинтівка лежачи 50 м
Результат
Усього очок: 702.7 - Кваліфікація: 599 Фінал: 103.7
2
  event
Добринcька Наталія
Легка атлетика
Семиборстві
Результат
Усього очок: 6733
3
  event
Жіноча збірна three
фехтування
Шабляfill
Результат
Усього очок: 45:44 проти Китай
4
  event
 Ломаченко Василь
Бокс
57 кг
Результат
Рефері зупинив матч з боксу проти Джелькир (Франція)
5
  event
Осипенко Інна
Kаное i Байдарка
Байдарка-одиночка 500 м
Результат
Час: 1 х 50.673 с
6
  event
Петрів Олександр
Стрільба
Швидкісний пістолет 25 м
Результат
Усього очок: 780.2 - Кваліфікація: 580 Фінал: 200.2 - Олімпійський рекорд
7
  event
Рубан Віктор
Стрільба із лука
Oсобиста першість
Результат
Очки: 113:112 проти Гьон Мо (Південній Kореї)
Усього медалей
7
4
11
line
flag
    
Турин-2006
 10 лютого - 26 лютого
Усього медалей
2
line
flag
    
Афіни-2004
 13 серпня - 29 серпня
Золоті медалісти
1
  event
Гончаров Валерій
Гімнастика
Паралельні бруси
Результат
Усього очок: 9.787
2
  event
Kлочкова Яна
Плавання
200 м компл. плав.
Результат
Час: 2 х 11.14 с
3
  event
Kлочкова Яна
Плавання
400 м компл. плав.
Результат
Час: 4 х 34.83 с
4
  event
Костевич Олена
Стрільба
Пневмат. пістолет 10 м
Результат
Усього очок: 483.3 - Золота медаль перестрілка: 10.2:9.4
проти Шекарич (Сербія і Чорногорія)
5
  event
Мельник Ірина
Боротьба
Вільна 48 кг
Результат
Очки: 2:2 - Виграв рішенням судді проти Ічо (Японія)
6
  event
Нікітін Юрій
Гімнастика
Cтрибки на батуті
Результат
Усього очок: 41.50
7
  event
Скакун Наталія
Важка атлетика
63 кг
Результат
Загальна вага: 242.5 кг
8
  event
Тедеєв Ельбрус
Боротьба
Вільна 66 кг
Результат
Очки: 5:1 проти Келлі (США)
Усього медалей
8
5
9
line
flag
    
Сідней-2000
15 вересня - 1 жовтня
Золоті медалісти
1
  event
Kлочкова Яна
Плавання
200 м компл. плав.
Результат
Час: 02 х 10.68 с - Олімпійський рекорд
2
  event
Kлочкова Яна
Плавання
400 м компл. плав.
Результат
Час: 04 х 33.59 с - Світовий рекорд
3
  event
Мільчев Микола
Стрільба
Скит 125 Стендова
Результат
Усього очок: 150 - Кваліфікація: 125 Фінал: 25
Усього медалей
3
10
10
line
flag
    
Нагано-1998
7 лютого - 22 лютого
Усього медалей
1
line
flag
    
Атланта-1996
19 липня - 4 серпня
Золоті медалісти
1
  event
 Кличко Володимир
Бокс
Більше 91 кг
Результат
Очки: 7:3 проти Вольфграмм (Тонґа)
2
  event
Кравець Інеса
Легка атлетика
Потрійний стрибок
Результат
Відстань: 15.33 m
3
  event
Олійник В'ячеслав
Боротьба
Греко-римська 90 кг
Результат
Очки: 6:0 проти Фафиньский (Польща)
4
  event
Подкопаєва Лилія
Гімнастика
Загальний чемпіон
Результат
Очки: 9.887
5
  event
Подкопаєва Лилія
Гімнастика
Вільні вправи
Результат
Усього очок: 39.255
6
  event
Серебрянська Катерина
Гімнастика
Ритмічна гімнастика
Результат
Усього очок: 39.683
7
  event
Таймазов Тимурfill
Важка атлетика
108 кг
Результат
Загальна вага: 431 кг
8
  event
Чоловіча збірна four
Вітрильний спорт
Клас 470
Результат
Усього очок: 90
9
  event
Шаріпов Рустам
Гімнастика
Паралельні бруси
Результат
Очки: 9.837
Усього медалей
9
2
12
line
flag
Ліллехаммер-1994
12 лютого - 27 лютого
Золоті медалісти
1
  event
Баюл Оксана
Фігурне катання
 Індивідуальні
Результат
Загальний рахунок: 2.0 - Коротка програма: 1.0
Довільна програма: 1.0
Усього медалей
1
1
line
Золоті медалі з видів спорту
event    Біатлон
 1
event    Бокс
 4
event    Боротьба
 3
event    Важка атлетика
 3
event    Веслування
 1
event    Вітрильний спорт
 1
event    Гімнастика
 7
event    Kаное i Байдарка
 3
event    Легка атлетика
 2
event    Плавання
 4
event    Стрільба
 4
event    Стрільба з лука
 1
event    Фехтування
 2
event    Фігурне катання
 1
event    Фрістайл
 1
event    Загальна
 38
line
Золотий медаліст - місце народження
oblast    Вінницька
Добринська Наталя
oblast    Волинська
Коженкова Анастасія
oblast    Дніпропетровська
Баюл Оксана
Браславець Євген
Кравець Інеса
Матвієнко Ігор
Тарасенко Катерина
oblast    Донецька
Верняєв Олег
Олійник В'ячеслав
Подкопаєва Лилія
Торохтій Олексій
oblast    Київська
Джима Юлія
Довгодько Наталія
oblast    Крим
Kлочкова Яна
Серебрянська Катерина
Усик Олександр
oblast    Львівська
Петрів Олександр
Шемякіна Яна
oblast    Миколаївська
Харлан Ольга
Хомрова Олена
oblast    Одеська
Ломаченко Василь
Мільчев Микола
Чебан Юрій
oblast    Сумська
Семеренко Валентина
Семеренко Віта
oblast    Харківська
Абраменко Олександр
Гончаров Валерій
Дементьєва Яна
Рубан Віктор
oblast    Херсонська
Нікітін Юрій
Осипенко Інна
oblast    Хмельницька
Жовнір Ольга
Мельник Ірина
Пундик Галина
flag
 Члени команди Золота медаль
Жіноча збірна one    
Семеренко Віта  Джима Юлія  
Семеренко Валентина  Підгрушна Олена
Жіноча збірна one    
Дементьєва Яна  Довгодько Наталія  
Коженкова Анастасія  Тарасенко Катерина
Жіноча збірна one    
Харлан Ольга  Хомрова Олена  
Пундик Галина  Жовнір Ольга
Чоловіча збірна one    
Браславець Євген  Матвієнко Ігор
Посилання:
Міжнародний олімпійський комітет
Національний олімпійський комітет України