Олімпійська збірна України - Медалі
line
Ріо-2016
Золоті медалісти
1 filler event  Kаное Каное-одиночки 200 м Чебан Юрій
2 filler event  Гімнастика Паралельні бруси Верняєв Олег
Усього медалей
2 filler 5 filler 4
line
Сочі-2014
Золоті медалісти
1 filler event  Біатлон Естафета 4 x 6 км Жіноча збірна
Усього медалей
1 filler filler 1
line
Лондон-2012
Золоті медалісти
1 filler event  Kаное Каное-одиночки 200 м Чебан Юрій
2 filler event  Бокс 60 кг Ломаченко Василь
3 filler event  Бокс 91 кг Усик Олександр
4 filler event  Важка атлетика 105 кг Торохтій Олексій
5 filler event  Веслування Парна четвірка Жіноча збірна
6 filler event  Фехтування Індивідуальна шпага Шемякіна Яна
Усього медалей
6 filler 4 filler 8
line
Пекін-2008
Золоті медалісти
1 filler event  Kаное Байдарка-одиночка 500 м Осипенко-Радомська Інна
2 filler event  Бокс 57 кг Ломаченко Василь
3 filler event  Стрільба Гвинтівка лежачи 50 м Айвазян Артур
4 filler event  Стрільба Швидкісний пістолет 25 м Петрів Олександр
5 filler event  Легка атлетика Семиборстві Добринcька Наталія
6 filler event  Стрільба із лука Індивідуальні Рубан Віктор
7 filler event  фехтування Шабля Жіноча збірна
Усього медалей
7 filler 3 filler 12
line
Турин-2006
Усього медалей
filler filler 2
line
Афіни-2004
Золоті медалісти
1 filler event  Важка атлетика 63 кг Скакун Наталія
2 filler event  Боротьба Вільна 48 кг Мельник Ірина
3 filler event  Боротьба Вільна 66 кг Тедеєв Ельбрус
4 filler event  Гімнастика Паралельні бруси Гончаров Валерій
5 filler event  Гімнастика Cтрибки на батуті Нікітін Юрій
6 filler event  Стрільба Пневматичний пістолет 10 м Костевич Олена
7 filler event  Плавання 200 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
8 filler event  Плавання 400 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
Усього медалей
8 filler 5 filler 9
line
Сідней-2000
Золоті медалісти
1 filler event  Плавання 200 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
2 filler event  Плавання 400 м Kомплексне плавання Kлочкова Яна
3 filler event  Стрільба Скит 125 Мілчев Микола
Усього медалей
3 filler 10 filler 10
line
Наґано-1998
Усього медалей
filler 1 filler
line
Атланта-1996
Золоті медалісти
1 filler event  Бокс 91+ кг Клічко Володимир
2 filler event  Боротьба Греко-римська 90 кг Олійник Вячеслав
3 filler event  Важка атлетика 108 кг Тямазов Тімур
4 filler event  Вітрильний спорт клас 470 Чоловіча збірна
5 filler event  Гімнастика Вільні вправи Подкопаєва Лилія
6 filler event  Гімнастика Загальний чемпіон Подкопаєва Лилія
7 filler event  Гімнастика Паралельні бруси Шаріпов Рустан
8 filler event  Гімнастика Ритмічна гімнастика Серебранска Катерина
9 filler event  Легка атлетика Потрійний стрибок Кравець Інеса
Усього медалей
9 filler 2 filler 12
line
Ліллехаммер-1994
Золоті медалісти
1 filler event  Фігурне катання Індивідуальні Баюл Оксана
Усього медалей
1 filler filler 1
line
Олімпійські медалі з видів спорту
event    Атлетика
2
2
12
event    Біатлон
1
1
3
event    Бокс
4
3
7
event    Боротьба
3
5
6
event    Важка атлетика
3
1
1
event    Велоспорт
1
2
event    Веслування
1
1
1
event    Вітрильний спорт
1
2
2
event    Гандбол
1
event    Гімнастика
7
4
8
event    Дайвінг
2
event    Дзюдо
1
2
event    Kаное
3
2
3
event    Плавання
4
2
1
event    П'ятиборстві
1
event    Стрільба
4
2
2
event    Стрільба з лука
1
1
2
event    Фехтування
2
1
3
event    Фігурне катання
1
1
event    Загальна
37
30
59
line
Більшість золотих медалей
Cпортсмен
Медалі   
Oлімпійський    
Kлочкова Яна  
4
Афіни-2004  2      Сідней-2000  2
line
Паралімпійські ігри Усього медалей
Ріо-2016
41
37
39
Сочі-2014
5
9
11
Лондон-2012
32
24
28
Ванкувер-2010
5
8
6
Пекін-2008
24
18
32
Турин-2006
7
9
9
Афіни-2004
24
12
19
Солт-Лейк-2002
6
6
Сідней-2000
3
20
14
Наґано-1998
3
2
4
Атланта-1996
1
4
2
Джерело: МOK i MPK
FB